Program Aktivní město

MŠ Peroutkova > Pro rodiče > Program Aktivní město

Vážení rodiče z Prahy 5,

Během prázdnin jste se zapojili do programu Letní tábory s Pětkou. Rádi bychom Vás pozdravili na začátku nového školního roku a informovali Vás o aktuální nabídce pro školní rok 2020/2021.

Radnice MČ Praha 5 nově vyhlašuje projekt na podporu pravidelné sportovní činnosti u dětí.

Podpora je určena všem dětem do 18 let, které mají trvalé bydliště na Praze 5 a které během školního roku vykonávají alespoň jedenkrát týdně sportovní činnost u některého z registrovaných poskytovatelů. Příspěvek ve výši 600 Kč je možné čerpat na úhradu kurzovného nebo na členský příspěvek.

Celkem bude rozdělena částka ve výši 2 milionu korun. Není to skvělé?

Buďte s námi aktivní a požádejte o příspěvek můžete tak učinit již nyní. Stačí se na

www.aktivnimesto.cz

přihlásit do svého účtu a několika kliknutími žádost o příspěvek podat. Pokud si své přístupové údaje už nepamatujete, můžete si snadno vygenerovat nové heslo na

www.aktivnimesto.cz/zapomenute-heslo

.

Informujte prosím také své sousedy, přátele a známé z Prahy 5 o možnosti získat příspěvek od Vaší radnice. Více informací naleznete zde nebo na portále

www.aktivnimesto.cz

, kde se mohou noví žadatelé zároveň registrovat. Vpřípadě dotazů nás můžete kontaktovat na zákaznické lince +420 241 043230 nebo na emailové adrese

info@aktivnimesto.cz

.

Pevně doufáme, že i přes komplikovanou a pro rodiče školáků a předškolních dětí náročnou koronavirovou situací je pro Vás program Aktivního města ve spolupráci s Vaší městskou částí stále tou příjemnou a vhodnou pomoci i motivací získat snadno příspěvek pro aktivity Vašich dětí. 

Opakování je matka moudrosti, a tak si dovolíme připomenout:

       Moc s přihlášením a žádostí o příspěvek neotálejte, jedině včasné podání žádosti Vám může garantovat, že příspěvek pro své dítě obdržíte i Vy. Příjem žádostí končí 20.12.2020 nebo okamžikem vyčerpání alokované částky. Příspěvky je možné na aktivity uplatnit u zapojených poskytovatelů až do 23.12.2020. 

       Upozorňujeme, že nabídka aktivit se bude v průběhu září rozrůstat tak, jak ji budou poskytovatelé postupně aktualizovat a doplňovat.

Přejeme Vám co nejpříjemnější vykročení do školního roku 2020/21 a budeme se na Vás těšit v programu Aktivní město.

Karolína Kocincová

koordinátorka programu Aktivní město